Kolega, poď na kávu! | TITANS freelancers

Kolega, poď na kávu!

Rozširujeme priestory, aby sa u nás každý cítil čo najpríjemnejšie.

21740
IT freelancerov
v našej databáze
2360
Zrealizovaných
pohovorov
5131
Priemerná
mesačná odmena (EUR)
138150
Dodaných
MANDAY-ov

Taká krásna veta a tak málo sme ju za posledný rok a pol počuli. Hoci sme počas pandémie presunuli do onlajnu stretnutia, porady aj diskusie, s tou kávou to akosi nešlo. Chutí totiž úplne inak, keď si ju ráno v kuchynke popíjate s kolegom a pri tom rozoberáte, ako sa Jeff Bezos nechal “vystreliť do vesmíru”.

Lockdown dokázal, že práca z domu nie je problém. Ak je vaším pracovným nástrojom počítač a v obývačke máte wifi router, zvládnete to. Čo však zvládnuť nemusíte, je chýbajúca socializácia. Aj ten najväčší introvert občas zatúži stlačiť na kávovare obľúbený gombík a počas čakania na lahodný mok počúvať veselý štebot kolegov v pozadí. 

Poďme preto pokračovať v tradícii spoločných káv, obedov a nepracovných debát o vesmíre.  Nezanevrime na starý dobrý on-site. Mal čosi do seba a stále bude mať. Aj preto v TITANS naďalej rozširujeme kancelárie, kupujeme nábytky a kladieme na stoly voňavé aranžma. 🙂 

V pláne je dokonca aj firemná knižnica!

Všetci naši kolegovia, kolegyne aj freelance posily majú aj naďalej možnosť pracovať z domu. Ak však zavítajú do našich priestorov, či už kvôli meetingu, pracovnej záležitosti alebo im zachýba spoločný kontakt, chceme, aby sa u nás cítili čo najpríjemnejšie.

titans-nove priestory
titans-nove priestory
titans-nove priestory
titans-nove priestory
titans-nove priestory
Späť na všetky príspevky