Si IT freelancer a nevieš čo teraz? | TITANS freelancers

Si IT freelancer a nevieš, čo teraz?

V TITANS aktuálne fungujeme na 100% remote, pripravení zabezpečiť hladký priebeh aj tvojho off-site onboardingu.

20155
IT freelancerov
v našej databáze
2268
Zrealizovaných
pohovorov
5102
Priemerná
mesačná odmena (EUR)
138150
Dodaných
MANDAY-ov

Každý HOME OFFICE potrebuje jednu dôležitú ingredienciu, bez ktorej to nikdy nebude ono.  Je ňou práca, ktorá baví a napĺňa. Taká, pre ktorú stojí za to doviezť domov tri externé monitory, vytvoriť si motivačný hudobný playlist a objednať kilové balenie kávy.

Preto je super mať aj v týchto nepriaznivých časoch možnosť voľby a môcť si vybrať taký IT projekt, ktorý tvoj home office dokonalo doplní. Alebo naopak – vďaka ktorému si kanceláriu s radosťou zariadiš aj doma.

Svet IT je flexibilný a pružne reaguje na aktuálnu situáciu u nás aj vo svete. Ak pôsobíš ako freelancer alebo sa ním túžiš stať, nemusíš sa obávať, že svoju túžbu po slobode a zmysluplných projektoch budeš musieť odložiť na neskôr.

Aktuálna ponuka IT projektov. Freelancuj s TITANS.

Práve naopak. Pokojne sa do toho pusti a z pohodlia domova si vyber projekt, ktorý ťa bude naozaj baviť.

V TITANS freelancers ti so všetkým pomôžeme.

Sami aktuálne fungujeme na stopercentný home office a sme pripravení postarať sa o hladký priebeh aj tvojho off-site onboardingu a celej alokácie. Nástupy na projekt a veci s tým spojené sme presunuli do remote režimu a pohovor s klientmi s tebou bez problémov vybavíme na diaľku.

Zároveň sme ti k dispozícií počas celého tvojho pôsobenia na projekte, a ak náhodou niečo naruší tvoj home office workflow, sme pripravení to riešiť.

Našu databázu aktuálne otvorených IT projektov každodenne dopĺňame o nové príležitosti. Nemusíš sa v nej obzerať po slove OFF-SITE. Okrem niekoľkých výnimiek takmer všetky projekty momentálne prešli do tohto režimu. Do priestorov klienta sa teda v prípade, že je to potrebné, presunieš, až keď bude „čistý vzduch“.

Ak ti hlavou víria ďalšie otázky, neváhaj nám napísať alebo zavolať. Radi ti poskytneme ďalšie info a poradíme, ako v súčasnej situácii čo najlepšie postupovať.

Všetko potrebné k téme práce na diaľku a fungovania počas pandémie pre teba zozbierali aj naši priatelia z NEXTECH. Určite sa zastav na ich webe a stiahni si praktickú HOME OFFICE príručku. Nájdeš tam kopec cenných rád, tipov a trikov, ktoré ti uľahčia prácu v remote režime.

#SPOLU TO ZVLÁDNEME.

Späť na všetky príspevky