kariéra IT freelancera

Staň sa súčasťou nášho tímu IT freelancerov

Moja kariéra IT freelancera

Stať sa súčasťou radov našich TITANov nie je jednoduché. Nikdy nebolo. O tom niet pochýb. Človek to proste musí mať v sebe: #chuť #drive #energia #zápal #odhodlanie pre napredovanie v IT svete je to, čo definuje každého TITANa. Radosť z nových výziev, chuť pokoriť ich a dokázať sebe i každému, že nemožné je iba otázkou vôle a pohľadu je v #DNA každého výnimočného hrdinu.

Ak to v tebe je, tak to vieš a cítiš!

My to rozhodne poznáme a sme tu pre tých, ktorí chcú vykročiť z radu, vstúpiť do ozajstného sveta IT #freelancing-u s erbom prilby na prsiach.

Roky bojujeme spolu, dennodenne a vytrvalo po boku každého jedného z našich TITANov a TITANiek.
Nie je ľahké určovať kurz a trendy.
Byť TITANom však nie je pre každého. Ty ale nie si "každý"!

My v TITANS ti pomôžeme zažiť #freelance IT svet priamej komunikácie, vzťahov a súdržnosti, ktorý sme spolu vytvorili a ktorý deň čo deň spevňujeme a zveľadujeme.

My sme na teba pripravení. Si ty?

TITANS ARE NOT BORN, TITANS ARE MADE!


Ako sa stať súčasťou nášho tímu:

 • Zašli nám svoje CV v anglickom alebo slovenskom jazyku prostredníctvom kontaktného formulára (kliknutím na tlačidlo "REAGOVAŤ NA PRACOVNÚ PONUKU" pod konkrétnou pracovnou ponukou) alebo na e-mailovú adresu titans@titans.sk. CV môžeš vypracovať podľa nášho vzoru (vzor CV v anglickom jazyku, vzor CV v slovenskom jazyku, vzor CV v nemeckom jazyku) alebo iného vzoru (napr. šablóna Europass) vo formáte .DOCX, .DOC, .RTF alebo .ODT.
 • Ak budeš vyhovovať našim požiadavkám, pozveme ťa na osobný pohovor.
 • V prípade úspešnosti vo výberovom procese s tebou uzatvoríme rámcovú zmluvu a môžeš začať pracovať na projekte .

Aby si mohol s nami uzatvoriť rámcovú zmluvu a pracovať ako IT freelancer, potrebuješ mať založenú živnosť alebo inú formu podnikania.

Ak sa chceš dozvedieť, ako si jednoducho založiť živnosť, stiahni si nasledujúci dokument s podrobným návodom.

Nasleduj svoje srdce a vytvor si budúcnosť podľa svojich predstáv. Tvoj rast je limitovaný iba tvojou predstavivosťou a úsilím. Pokiaľ si IT špecialista, ktorý má rád slobodu, flexibilitu, nadštandardné finančné ohodnotenie a rozmanitosť, si predurčený stať sa IT freelancerom. Ak to raz vyskúšaš, tak sa už viac do klasického zamestnaneckého pomeru nebudeš chcieť vrátiť.

Byť IT freelancerom znamená:

 • Byť pánom svojho času
  • Koľko dní do týždňa budeš pracovať, je len na tebe.
  • Sám si určuješ svoju pracovnú dobu.
  • Je len na tebe, aký dlhý projekt si vyberieš a kedy sa rozhodneš pre ďalší. Rok pracuj a potom oddychuj alebo cestuj po svete.
  • Páči sa ti nejaké mesto alebo krajina? Vyber si lokalitu, kde budeš pracovať.
 • Zarábať viac
  • Za pár mesiacov zarobíš to, čo v klasickom zamestnaneckom pomere zarobíš za rok. Vďaka nadštandardnému finančnému ohodnoteniu si tak môžeš dovoliť oveľa viac a pracovať menej.