Sme TITANS freelancers a už 11
rokov poskytujeme služby v oblasti
outsourcingu IT freelancerov.

Sme inovatívni. Sme nezávislí. Sme féroví a priami. Sme TITANI! Posilňujeme IT tímy, na ktorých chýbajú tí správni ľudia. Freelancerom ponúkame projekty, ktorými sa neboja pochváliť.

Spolupracujeme s viac ako 650 globálnymi spoločnosťami na Slovensku a v zahraničí.

Pre IT špecialistov

Láka ťa freelancing? Nevieš ako a kde začať? Nechaj to na nás!

Sme tu pre tých, ktorí chcú vykročiť z radu a vstúpiť do ozajstného sveta IT freelancingu s erbom prilby na prsiach. Pomôžeme ti zažiť IT freelance svet priamej komunikácie, vzťahov a súdržnosti, ktorý sme spolu vytvorili a ktorý deň čo deň zveľaďujeme.

Pozrieť projekty

Pre firmy

Potrebujete pružne riadiť veľkosť vašich IT tímov, získať ASAP ďalších IT špecialistov, či znížiť mzdové náklady?

Zaručujeme odbornosť, férovosť, individuálny prístup a vysoké nasadenie. Nestrácajte čas dlhými výberovými procesmi. Predvýber vhodných kandidátov urobíme za vás a vy sa môžete sústrediť na váš kľúčový biznis.

Viac info

Toto je náš príbeh

2013

Založenie TITANS

10.3.2013 Marek Greško a Róbert Dusík oficiálne založili TITANS freelancers. Odvtedy posilňujeme IT tímy, na ktorých chýbajú tí správni ľudia a freelancerom ponúkame projekty, ktorými sa neboja pochváliť.

2017

Líder na trhu

Len pár rokov od založenia sme sa stali lídrom na slovenskom trhu v oblasti outsourcingu IT špecialistov. Toto prvenstvo si držíme až do dnes.

2018

Diamanty SK biznisu

Rok na poste lídra sa odrazil v prvom veľkom ocenení, Diamanty slovenského biznisu. Ocenenie sme získali ako podnik s rýchlym, ale hlavne zdravým rastom.

2021

Vstup investora

Vďaka nášmu rastu si nás všimol investor, private equity spoločnosť, Sandberg Capital, ktorý nám ako minoritný spoločník pomáha napĺňať ambície zahraničnej expanzie.

2021

Prvá akvizícia

Ambíciu vybudovať z TITANS stabilného nadnárodného hráča sme začali napĺňať akvizíciou českej spoločnosti BRIDGEWATER. Od tohto momentu budujeme spoločnosť so širším globálnym dosahom.

Náš tím

foto Ing. Marek Greško
Marek

CO-FOUNDER / CEO

foto Ing. Róbert Dusík
Róbert

CO-FOUNDER / CEO

Zo zákulisia

32 802

Titanov, ktorí sa
k nám pridali

681

Klientov, ktorí sa
k nám pridali

453 755

Úspešne dodaných
man-days