Kariéra IT freelancera | TITANS freelancers

Kariéra IT freelancera

Staň sa súčasťou nášho tímu IT freelancerov

Moja kariéra IT freelancera

Stať sa súčasťou radov našich TITANov nie je jednoduché. Nikdy nebolo. O tom niet pochýb. Človek to proste musí mať v sebe: #chuť #drive #energia #zápal #odhodlanie pre napredovanie v IT svete je to, čo definuje každého TITANa. Radosť z nových výziev, chuť pokoriť ich a dokázať sebe i každému, že nemožné je iba otázkou vôle a pohľadu je v #DNA každého výnimočného hrdinu.

Ak to v tebe je, tak to vieš a cítiš!

My to rozhodne poznáme a sme tu pre tých, ktorí chcú vykročiť z radu, vstúpiť do ozajstného sveta IT #freelancing-u s erbom prilby na prsiach.

Roky bojujeme spolu, dennodenne a vytrvalo, po boku každého jedného z našich TITANov a TITANiek.
Nie je ľahké určovať kurz a trendy.
Byť TITANom však nie je pre každého. Ty ale nie si „každý“!

My v TITANS ti pomôžeme zažiť #freelance IT svet priamej komunikácie, vzťahov a súdržnosti, ktorý sme spolu vytvorili a ktorý deň čo deň spevňujeme a zveľaďujeme.

My sme na teba pripravení. A ty?

TITANS ARE NOT BORN, TITANS ARE MADE!

Ako sa stať súčasťou nášho tímu:

 • Zašli nám svoje CV* v anglickom alebo slovenskom jazyku prostredníctvom reakčného formulára (kliknutím na tlačidlo „MÁM ZÁUJEM O PROJEKT“ v detaile niektorého z otvorených projektov ) alebo na e-mailovú adresu titans@titans.sk.
 • Ak budeš vyhovovať našim požiadavkám, pozveme ťa na osobný pohovor.
 • V prípade úspešnosti vo výberovom procese s tebou uzatvoríme rámcovú zmluvu a môžeš nastúpiť na projekt.

*Ak si nie si istý, či tvoje CV obsahuje všetko podstatné a potrebuješ pomôcť s jeho vypracovaním, inšpiruj sa sekciou Životopis, ako na to. Dozvieš sa v nej, ako by mal životopis IT freelancera vyzerať a čo v ňom nesmie chýbať. Zároveň tam nájdeš vzory CV v slovenskom, anglickom či nemeckom jazyku.

Aby si mohol s nami uzatvoriť rámcovú zmluvu a pôsobiť ako IT freelancer, potrebuješ mať založenú živnosť alebo inú formu podnikania.

Ak sa chceš dozvedieť, ako si jednoducho založiť živnosť, stiahni si nasledujúci dokument s podrobným návodom.

Výhody, ktoré získaš iba u nás:

 • Celoročné predplatné časopisu NEXTECH, TOUCHIT alebo FORBES po dodaní služieb v rozsahu 60 MD;
 • Poukážky EXCLUSIVE na 2D/3D filmový zážitok v sieti kín CINEMAX alebo E-poukážka na podujatie v sieti Ticketportal po dodaní služieb v rozsahu 80 MD;
 • E-poukážky na nákup v internetovom obchode Alza po dodaní služieb v rozsahu 100 MD;
 • Telefonické poradenstvo v oblasti vedenia účtovníctva a založenia živnosti/s.r.o.

 

Nasleduj svoje srdce a vytvor si budúcnosť podľa svojich predstáv. Tvoj rast je limitovaný iba tvojou predstavivosťou a úsilím. Pokiaľ si IT špecialista, ktorý má rád slobodu, flexibilitu, nadštandardné finančné ohodnotenie a rozmanitosť, si predurčený stať sa IT freelancerom. Ak to raz vyskúšaš, tak sa už viac do klasického zamestnaneckého pomeru nebudeš chcieť vrátiť.

Byť IT freelancerom znamená:

 • Byť pánom svojho času
  • Je len na tebe, aký dlhý projekt si vyberieš a kedy sa rozhodneš pre ďalší. Rok makaj a potom oddychuj alebo cestuj po svete.
 • Zarábať viac
  • Za pár mesiacov zarobíš to, čo v klasickom zamestnaneckom pomere zarobíš za rok. Vďaka nadštandardnému finančnému ohodnoteniu si tak môžeš dovoliť oveľa viac.
 • Neustále zažívať niečo nové
  • Každý projekt, na ktorom sa rozhodneš pôsobiť, ti prinesie nových kolegov, nové prostredie, skúsenosti i výzvy. Začať sa nudiť je takmer nemožné.