Titani hrdým členom Slovensko.Digital | TITANS freelancers

Titani hrdým členom Slovensko.Digital

Aj Titani sú Slovensko.Digital!

21740
IT freelancerov
v našej databáze
2360
Zrealizovaných
pohovorov
5131
Priemerná
mesačná odmena (EUR)
138150
Dodaných
MANDAY-ov

Záleží nám na tom, aby bol slovenský online priestor bezpečný a transparentný.

Spoločnosť TITANS freelancers ochotne podporuje dobré veci. Lebo aj nám záleží na tom, aby kvalita digitálnych služieb na Slovensku rástla. Aby bol online priestor bezpečný, ale zároveň atraktívny a transparentný. A aby slúžil správnej veci.

Preto sme sa rozhodli podporiť občianske združenie Slovensko.Digital, ktoré úspešne funguje už od roku 2016. Ľudia, ktorí za ním stoja, sa nechali inšpirovať skúsenosťami moderných krajín a tie sú z hľadiska kvality elektronizácie verejnej správy na popredných miestach.

Teraz sme aj my hrdým členom Slovensko.Digital. IT svet sa neustále vyvíja, sleduje trendy a my chceme, aby bol prehľadný a čitateľný nielen pre našich klientov a veľké spoločnosti, s ktorými komunikujeme, ale aj pre laikov či nadšencov.

Občianske združenie Slovensko.Digital má na konte niekoľko úspechov, ktoré nás zaujali a sme si istí, že spoločne nás čaká ešte dlhá, ale o to dobrodružnejšia cesta za lepšími výsledkami. Uvedomujeme si, že to nebude ľahké, ale práve to nás na tom najviac láka.

Slovensko.Digital zastavilo nezmyselné projekty za 300 miliónov eur, zmobilizovalo obrovskú komunitu IT odborníkov, pripravilo portál, ktorý pomáha orientovať sa v byrokracii a umožnilo desiatkam tisícom občanov zúčastniť sa volieb cez Voľby.Digital. Úspechov má na konte oveľa viac a my, Titani, pôjdeme so Slovensko.Digital v ústrety ďalším.

Späť na všetky príspevky