Vynovené priestory | TITANS freelancers

Vynovené priestory

Adresa nezmenená.

22982
IT freelancerov
v našej databáze
2438
Zrealizovaných
pohovorov
5142
Priemerná
mesačná odmena (EUR)
138150
Dodaných
MANDAY-ov

Vynovené priestory, adresa nezmenená

Po dvoch rokoch sme pre tím našich súčasných a budúcich kolegov rozšírili priestory na vykonávanie tej najkvalitnejšej práce. Takmer päť mesiacov trvala rekonštrukcia, na ktorej sme tvrdo pracovali, a výsledok skutočne stojí za to.

Príjemnú pracovnú atmosféru v nových priestoroch si naši kolegovia vychutnávajú už od začiatku júna. 100 m2 je pripravených, aby poslúžili nášmu šikovnému tímu, ktorý vyhľadáva pre rôzne projekty vždy tých najlepších IT špecialistov.

PREČO ZMENA?

Celá premena bola zrealizovaná z jednoduchého dôvodu rozrastania sa nášho interného tímu. Pre nové posily sú pripravené kancelárie, ktoré už pomaly získavajú svojich nových majiteľov. Takto budeme vedieť zabezpečiť pre Titanov ešte viac zaujímavých IT projektov a pre našich zákazníkov viac kvalitných špecialistov do ich IT tímov.

Na rekonštrukcii sme si dali samozrejme záležať, aby sa každý u nás cítil príjemne, uvoľnene a inšpirujúco – ako doma.

Veríme, že nám nové priestory pomôžu ešte viac zlepšovať možnosti a služby pre našich Titanov a zákazníkov. Už teraz sa tešíme na nové projekty a nápady vedúce ku skvalitneniu našej práce a podnieteniu k ešte lepším výsledkom.

Späť na všetky príspevky