Vynovené priestory

Vynovené priestory

13.06.2016
1 min.

Vynovené priestory, adresa nezmenená.

Po dvoch rokoch sme pre tím našich súčasných a budúcich kolegov rozšírili priestory na vykonávanie tej najkvalitnejšej práce. Takmer päť mesiacov trvala rekonštrukcia, na ktorej sme tvrdo pracovali, a výsledok skutočne stojí za to.

Príjemnú pracovnú atmosféru v nových priestoroch si naši kolegovia vychutnávajú už od začiatku júna. 100 m2 je pripravených, aby poslúžili nášmu šikovnému tímu, ktorý vyhľadáva pre rôzne projekty vždy tých najlepších IT špecialistov.

Nové priestory

Prečo zmena?

Celá premena bola zrealizovaná z jednoduchého dôvodu rozrastania sa nášho interného tímu. Pre nové posily sú pripravené kancelárie, ktoré už pomaly získavajú svojich nových majiteľov. Takto budeme vedieť zabezpečiť pre Titanov ešte viac zaujímavých IT projektov a pre našich zákazníkov viac kvalitných špecialistov do ich IT tímov.

Na rekonštrukcii sme si dali samozrejme záležať, aby sa každý u nás cítil príjemne, uvoľnene a inšpirujúco – ako doma.

Nové priestory, nová inšpirácia

Veríme, že nám nové priestory pomôžu ešte viac zlepšovať možnosti a služby pre našich Titanov a zákazníkov. Už teraz sa tešíme na nové projekty a nápady vedúce ku skvalitneniu našej práce a podnieteniu k ešte lepším výsledkom.

32 802

Titanov, ktorí sa
k nám pridali

681

Klientov, ktorí sa
k nám pridali

453 755

Úspešne dodaných
man-days