Slušné umiestnenie TITANov na bratislavskom maratóne

K povolaniu freelancera by mali neodmysliteľne patriť aj pohyb a zdravý životný štýl. K tomu sa snažíme napomáhať aj my, a preto sme sa rozhodli absolvovať tohtoročný ČSOB Bratislava Marathon.

Keďže sme na toto podujatie išli aj s cieľom utužiť náš kolektív a dobre sa zabaviť, ako disciplínu sme zvolili štafetu. V tej súťažia celkovo štyria bežci a každý odbehne svoju približne rovnakú časť trate.

Zážitok to bol naozaj nezabudnuteľný a odporúčame to každému. K dobrému pocitu pri príchode do cieľa ešte pridalo na váhe aj pekné umiestnenie. Z celkovo 532 zúčastnených družstiev sme dobehli na slušnom 82. mieste s časom 01:47:03. My sa s týmto (už aj tak dobrým) výsledkom ale uspokojiť nechceme a budúci rok budeme atakovať TOP 25 :)

Ak teda máte popri projekte zopár voľných chvíľ, neváhajte a využite ich aktívne. Napríklad práve behaním a fyzickou aktivitou. Naštartuje vás to k ešte lepším výsledkom aj za počítačom. My si to nevieme vynachváliť. Veríme, že sa o rok všetci vidíme na bratislavskom maratóne.