Titani na maratóne 2018 | TITANS freelancers

Titani na maratóne 2018

Titani po druhýkrát na maratóne v Bratislave.

22982
IT freelancerov
v našej databáze
2438
Zrealizovaných
pohovorov
5142
Priemerná
mesačná odmena (EUR)
138150
Dodaných
MANDAY-ov

Aby sme nadviazali na minulý rok a zaviedli tak novú tradíciu, obuli sme si bežecké topánky a vybrali sa aj tentokrát na najväčší maratón na Slovensku – ČSOB Bratislava Marathon.

Šport je proste droga. Akonáhle k nemu privoniate, zachutí vám. My sme na tom úplne rovnako. Keď sme presne pred rokom stáli na štarte štafetového (pol)maratónu po prvýkrát, boli sme plní otázok. Tento ročník bol však úplne o niečom inom. Svoj kúsok zo štafetového behu sme si každý jeden užili naplno.

Tento rok sme sa rozhodli pozmeniť bežeckú zostavu a na trať dlhú 21 kilometrov sme sa postavili v novom nadupanom zložení. Síce sa nám nepodarilo pokoriť minuloročný záväzok na TOP 25, ale koho už len bude trápiť nejaké to umiestnenie. 😉 Pointa je niekde úplne inde. Kým sa človek hýbe a zachováva si zdravý životný štýl, jediné čo ho musí zaujímať, je dobrý pocit. Dobrý pocit z kvalitného výkonu, z dobrej nálady, z utužovania kolektívu. A preto chceme aj vás všetkých povzbudiť – nebojte sa a športujte. Nemusíte hneď behať, ak vás to nebaví. Hrajte bedminton, skúste tenis, turistiku či in-line skating a uvidíte, že vás to chytí.

Život Titana by totiž nemal byť len o sedení za počítačom. Ak teda hľadáte aktivitu na prečistenie mysle a osvieženie tela, športom nič nepokazíte. My sme si povedali, že budúci rok to na Bratislava Marathone skúsime opäť. A čo vy? Pridáte sa?

Späť na všetky príspevky