TITANS sú opäť na titulke Forbes

TITANS sú opäť na titulke Forbes

26.04.2024
2 min.

Zdá sa to byť ako včera, no odkedy si nás magazín Forbes vybral na svoju titulnú stranu, uplynulo už šesť rokov. A teraz sme tam opäť! Za ten čas sme nazbierali viac skúseností, šikovných talentov, silných spojencov a úspešných rozhodnutí. Jedno však zostáva rovnaké – a to je naša misia, v rámci ktorej prepájame relevantných IT špecialistov so špičkovými projektmi. 

Vzhľadom na to, že v danom vydaní sa Forbes zaoberal témou EY Podnikateľ roka 2023, máme aj ďalší dôvod na radosť. Výkony TITANS si všimla porota súťaže, ktorá zaradila našich CEOs do finálovej pätice. Napriek tomu, ako sa tešíme z tohto prestížneho uznania, rozhodne neplánujeme zaspať na vavrínoch. Poctu byť medzi tými najlepšími preto vnímame ako záväzok nepoľavovať v našom úsilí a prinášať ešte kvalitnejšie služby než doteraz. 

Výkony TITANS si všimla porota súťaže EY Podnikateľ roka 2023, ktorá zaradila našich CEOs do finálovej pätice.
TITANS sú opäť na titulke Forbes.

Náš výstup na Olymp by nebol realizovateľný bez vás všetkých – freelancerov v titanských prilbách, klientov pod našou modrou vlajkou, partnerov s rovnakými hodnotami a IT komunity, ktorá nám dodáva inšpiráciu. Ďakujeme, že na tejto výprave kráčate po našom boku.

Vám všetkým, ktorých zaujíma titanská mytológia, ponúkame exkluzívny pohľad do srdca našej firmy. Dozviete sa, ako sa naše ambície pretavujú do reality, čomu Robo a Marek pripisujú zásluhy za ich dokonale zladenú spoluprácu, ale aj to, aký príbeh sa viaže k vzniku nášho titanského sveta. 

Nech vás titanská sila sprevádza!

Finalista súťaže EY Podnikateľ roka 2023 – TITANS

32 145

Titanov, ktorí sa
k nám pridali

672

Klientov, ktorí sa
k nám pridali

444 346

Úspešne dodaných
man-days