Zaujímaš sa o CYBERSECURITY? | TITANS freelancers

Zaujímaš sa o CYBERSECURITY?

Nenechaj si ujsť konferenciu QuBit 2020, ktorej sú #TITANS opäť hrdým partnerom.

22982
IT freelancerov
v našej databáze
2438
Zrealizovaných
pohovorov
5142
Priemerná
mesačná odmena (EUR)
138150
Dodaných
MANDAY-ov

UPDATE: Konferencia QuBit je vzhľadom na aktuálnu situáciu súvisiacu s prepuknutím COVID-19 na SR a vo svete presunutá na termín 23.-24.09.2020.

Odkedy IT preniklo do všetkých oblastí života a informácie sa v kybernetickom priestore začali presúvať v obrovských objemoch, je čoraz viac diskutovanou témou #BEZPEČNOSŤ.

V dynamickom svete sa totiž samotný kyberpriestor dňom i nocou mení, jedna vec však zostáva konštantná – pretrvávajúca hrozba kyber útokov. Ako sa pred nimi brániť?

Najúčinnejším spôsobom je zdieľať informácie a šíriť vysoko odborné know-how v podaní elitných odborníkov z tejto oblasti.  Je to zaručená prevencia ako kybernetickým hrozbám predchádzať. A práve toto je alfou a omegou odbornej konferencie QuBit, ktorej sme my, #TITANS freelancers, opäť hrdým partnerom.

Event, ktorý už 6 rokov prináša na jedno pódium najšikovnejšie mysle z oblasti #CYBERSECURITY, sa tento rok uskutoční 23.- 24. septembra 2020 v PRAHE.

Siedmy ročník sa bude venovať témam ako Ransomware, Malware, Botnets, Risk manažment či SIEM. Nebudú chýbať prednášky z AI a Machine Learning, panelové diskusie, case studies a veľa veľa networkingu.

O týchto veciach budú rečniť ľudia, ktorí sú #TOP vo svojich profesiách, napríklad Ivan MAKATURA (CEO Kompetenčného a certifikačného centra kybernetickej bezpečnosti na Slovensku), Roman CUPKA (Principal Consultant CEE, Flowmon Networks), Mike GOEDEKER (CEO, Hakdefnet International), Etay Maor (Chief Security Officer, IntSights) a veľa ďalších #excellent spíkrov z organizácií ako sú FBICIALIFARS, Citadelo, Raiffeisen Bank International či Tatra banka.

Konferenciu bude tradične otvárať hands-on tréningový deň zameraný na 3 #hot topics zo sveta kyber bezpečnosti. Nasledujúce dni nesúc sa v podobnom duchu nadviažu na túto problematiku a návštevníkom prinesú spomínané prednášky, vzdelávacie diskusie a veľa iného.

Ku kompletnej agende QuBit 2020 sa dostaneš pomocou tohto linku.

Nezabudni sledovať QuBit aj na ich FB a LinkedIn, aby si mal čo najčerstvejšie informácie o prichádzajúcom evente.

#Invest in yourself and stay secure.

Späť na všetky príspevky