TITANS oslavuje 7 rokov

TITANS oslavuje 7 rokov

18.03.2020
2 min.

Na začiatku bola myšlienka – vytvoriť svet IT freelancingu, kde vládne dôvera a súdržnosť. Z myšlienky sa stal plán, z plánu prvý web, prvá databáza a prvý úspešne alokovaný freelancer.

Bol to Delphi programátor a ako prvý Titan v histórii ponúkol svoje IT sily, ktoré sme využili na pomoc menšej žilinskej spoločnosti. Po prvom roku už takýchto Titanov bolo 19.

Na začiatku bola malá zaprášená kancelária s dvoma stoličkami. Po druhom roku sa naše priestory rozrástli na 100 m2. A rástol aj náš tím, nie len tím freelancerov, ale aj ten interný.

A tak čas plynul. Do tretieho roka sme vstúpili s 292 úspešnými alokáciami na konte a o 12 mesiacov sa toto číslo zvýšilo o 51.

7 rokov TITANS

Aby to však nebolo len o počtoch.

Počas štvrtého roka sme začali naše vzťahy ešte viac utužovať. Prácu sme na chvíľu vymenili za šport a prvýkrát sme si s našimi Titanmi zabehli štafetu.

V roku 2018 sme oslávili prvú päťročnicu a ukázalo sa, že naše odhodlanie, jasná vízia a zdravý rast sa vedia odraziť aj tam, kde by sme to nečakali. Šiesty rok priniesol TITANS ocenenie Diamant slovenského biznisu a TITULKU vo Forbes.

Zároveň sme boli počas tohto i nasledujúceho roka opakovane nominovaní na EY Podnikateľa Roka a dočkali sme sa aj nominácie v súťaži Deloitte Technology Fast 50 Central Europe, ktorá je zameraná na rýchlo rastúce technologické spoločnosti v regióne strednej Európy.

S rastom ale prichádza čoraz väčšia zodpovednosť [a o tom vie svoje Peter Parker ;)] a zároveň túžba podporiť dobrú vec. Preto sa siedmy rok v TITANS niesol aj v duchu utužovania starých a budovania nových partnerstiev. Prevzali sme záštitu nad dvoma medzinárodnými IT konferenciami (PyCon a CodeCon) a stali sa hrdým partnerom občianskeho združenia Slovensko.Digital.

Takto vyzerá našich 7 rokov v skratke. 

Hoci nám všetci vraveli, že na začiatku to bude ťažké, my sme sa nevzdali. Vytrvali sme a už štvrtým rokom sme dominantnou spoločnosťou na slovenskom trhu IT freelancingu.

Zmenili sme život viac ako 876-tich freelancerov a vyzbrojili viac ako 619 IT projektov. A v tomto boji je po našom boku už 17 interných titanských síl.

Všetkým Titanom sa chceme poďakovať za ich skvelú prácu, súdržnosť a radosť z nových výziev. Sme pripravení spoločne s vami hájiť modré farby našich práporov aj naďalej.

#SUCCESS BEGINS WITH COURAGE.

32 145

Titanov, ktorí sa
k nám pridali

672

Klientov, ktorí sa
k nám pridali

444 346

Úspešne dodaných
man-days